Tee kiire test RTK starditoetuse uute tingimustega siin:

 

Sihtgrupp: alustavale ettevõtjale, kelle ettevõtte asutamisest ei ole möödas rohkem kui 24 kuud.

Starditoetuse abil soovitakse toetada arengupotentsiaaliga alustavate ettevõtete loomist, mille kaudu laiendatakse piirkondlikku ettevõtlust ja eksportijate ridu.

Toetuse saamisel on ettevõttel kohustus saavutada tulemused, milleks on töökohtade loomine ja müügitulu kasv.

01.aprillist 2019 rakendab Starditoetuse meedet Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) ja maakondlikud arenduskeskused, kes nõustavad taotlejaid ja toetuse saajaid projekti ettevalmistamisel ja elluviimisel. Toetuse üldinfo on leitav Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Maakondlike Arenduskeskuste kodulehtedelt. Toetustaotlusi ja rahastatud projektide maksetaotlusi, aruandeid, muutmistaotlusi ning infot tuleb alates 01.aprillist esitada RTKle E-toetuste keskkonna kaudu.

https://www.arenduskeskused.ee/teenused/starditoetus/

Projektiekspert OÜ on toetuste valdkonnas tegutsenud juba aastast 2002 ning kirjutanud selle aja jooksul üle 250 projekti, sh starditoetuse projekte.

Viimased edukad projektid koostasime näiteks järgnevatele ettevõtetele – Fast Lap OÜ, Reils OÜ, Tross-Saagimine OÜ, Võidu Invest OÜ, Freesimine OÜ, Pariisi erihoolduskeskus OÜ, Tarbus Kinnisvara OÜ, Herzog Stuudio OÜ, Krimelte, Vigala piimatööstus, Barbetec, Estplast, Enemat, VSV Investment, D&K Salong, Nordic Metal Works, Tootsi Kivi.

Lisainfot küsi

Markus Kõiv
info@projektid.ee
50 10 425