Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ning äriplaanide ja projektide kirjutamine. Ta toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades, lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte. Anu Lomp on omandanud kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis halduskorralduse erialal ning magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelist transporditeenust pakkunud ettevõttest.

 

 

Meeli Vaikjärv. Omab töökogemust EAS-is alustavate ettevõtete nõustamisel ja äriplaanide hindamisel ning pearaamatupidajana. Viimased viis aastat tegelenud täiskasvanute koolitamisega. Kõrgharidus Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerijana, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal.

 

 

 

Rait Talvik on 17 aastase konsultandi- ja koolitajakogemusega ettevõtja. Oma karjääri jooksul on Rait toetanud nii väikeste kui suuremate ettevõtete arengut, samuti nõustanud töötuid ning tegelenud palju kodanikeühendustega.

Raidi kompetentsid hõlmavad nii suhtlemispsühholoogiat kui käitumuslikke oskusi; juhtimis-, kaasamis- ja motiveerimisoskusi; ettevõtluse erinevaid aspekte (sh tootearendus, finantsplaneerimine, turundus); strateegilise mõtlemise ja -planeerimise oskusi; loovustehnikaid ja innovatsiooni; samuti projektipõhise töömudeli rakendamist erinevates eluvaldkondades.

 

 

Raivo Kadaja on täiskasvanute koolitusega tegelenud juba aastast 2008. Tema juhendamisel on saanud rahastuse paljud äriplaanid erinevatest valdkondadest. Raivo omab kogemust FIE-na tegutsedes juba aastast 1999 ja ka äriühingute juhtimisest igapäevases äris. Kõrghariduse on Raivo omandanud EPA majandusteaduskonnas.

 

Ülle Käär. 20 aastase koolitajakogemusega kaubandusvaldkonnas (täiskasvanute koolitaja, tase 6), töötanud pikka aega haridussüsteemis. Kõrgharidus majandusarvestuse erialal ja  magistrikraadi ettevõtluse ja ökonoomika erialal Eesti Maaülikoolis.