Tutvu meie koolitajatega

Koolitajad

Meeli Vaikjärv

Kõrgharidus Tallinna Tehnikaülikoolis programmeerimise erialal, magistrikraadid Tallinna Ülikoolis organisatsioonikäitumise erialal ning Tartu Ülikoolis religiooniuuringute erialal (magistritöö ettevõtlusuuringutes).
Meeli omab raamatupidamise alast töökogemust üle 20 aasta. Töötanud ettevõtluskonsultandina EAS-s, omab äriplaanide kirjutamise kogemust. Täiskasvanute koolitaja kogemus üle 10 aasta.

Ülle Käär

Kõrgharidus majandusarvestuse erialal Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis ja magistrikraad Eesti Maaülikoolis ettevõtluse ja ökonoomika erialal (magistritöö tööõiguse valdkonnas). Omab täiskasvanute koolitaja kutset, tase 6. Ülle on töötanud kutse- ja rakenduskõrgkoolis õpetajana üle 10 aasta. Igapäevaselt töötab koolitusjuhina koolitusfirmas. Täiskasvanute koolitaja kogemust omab üle 20 aasta.

Ene Kesler.

Ene õppis ärijuhtimist Mainori kõrgkoolis, spetsialiseerudes logistikale ja Tartu ülikooli majandusteaduskonna magistriõppes ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimist. Ta on end täiendanud Rootsis, Taanis ja Inglismaal. Ene on pikka aega juhtinud Lääne-Virumaa Ettevõtluskeskust, alates 2011. aastast tegutseb ettevõtjana, koolitades ja konsulteerides väikeettevõtjaid. Täiskasvanute koolitaja kogemust on üle 20 aasta.

Piia Asper

Kõrgharidus Audentese Ülikooli finantsjuhtimise erialal. Piial on ettevõtja aastast 2002.a. Omab pikaaegset kogemust erinevate tegevusvaldkondadega ettevõtete raamatupidamise korraldamises. Piial on 15 aastane kogemus täiskasvanute koolitamisel raamatupidamise ja ettevõtluse valdkonnas. Pälvinud 2018.a Tartumaa parima koolitaja tiitli.