Projektiekspert OÜ meeskond pakub psühholoogilist nõustamist.

Vajad tuge? Meie psühholoogid aitavad! Kuna maailm on pidevas muutuses, siis võib tekkida olukordi, kus vajad välist abi. Psühholoogilise nõustamise eesmärgiks on pakkuda Sulle turvalist keskkonda leidmaks lahendusi igapäevaselt tekkivates olukordades, sh tööotsingutele ja sellega seoses tekkinud probleemidele. Psühholoogiline nõustaja abistab ja toetab selgusele jõudmisel iseendas, alternatiivsete lahenduste ja arenguvõimaluste otsimisel ning valikute tegemisel, et aidata parandada elukvaliteeti.

Pakume individuaalseid nõustamisseansse nii näost näkku kohtumiste kui kaugnõustamiste teel. Sobiva nõustaja leidmiseks saada e-mail noustamine@projektid.ee, kirjuta sinna oma ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber ja linn, kus nõustamist soovid (vaata palun ka allolevat linnade nimekirja, kus nõustamist pakume).

Psühholoog võtab Sinuga ise nädala jooksul ühendust ja pakub välja kohtumiseks sobiva aja. Kui soovid kaugnõustamist telefoni või videosilla teel, siis kirjutagi e-kirja, et soovid kaugnõustamist.

Tartu:
– Tiiu Urva, Tiigi 78 või Sõpruse 2, Tartu
– Lea Metsis, Tiigi 78 või Sõpruse 2, Tartu

Rakvere:
– Greta Kello, Tallinna tn 21, Rakvere

Jõgeva:
– Tiiu Urva,  Pargi tn 3, Jõgeva

Jõhvi:
– Zanna Kubinets, Sompa tn 5a, Jõhvi

Üle Eesti toimub ka kaugnõustamine veebi teel kõikide nõustajate poolt.

70€ (sisaldab KM)

Kõikidele nõustamisele registreerumine:

Katrin Siimsalu
56 004 268

noustamine@projektid.ee