Kui korraldad koolitust või oled lektor, meie koolitusruumides või enda ruumides, siis sul tõenäoliselt läheb vaja koolitustehnikat arvutist projektori linani, pikendusjuhtmest Wi-Fi jagajani.

Kui tuled meie koolitusruumidesse, siis on seal absoluutselt kõik olemas.  Ainult osalejatele mõeldud arvutite kasutamine tuleb eelnevalt kokku leppida.

Kui sul aga on vaja neid asju väljaspool meie ruume, siis võta ühendust ja saame rentida kõike koolituse läbiviimiseks vajalikku.

Meil on 40+ projektorit. Samuti võid meie juurest leida kaasas kantava vana kooli grafoprojektori. Lisaks on dokumendikaamera, millega näidata väikeseid asju suurelt seinale. Samuti saame Sind varustada üleminekujuppidega (VGA-HDMI, Mac jne).

Meie koolitustehnika valikusse kuulub ka lähikuvaprojektor, mis näitab sulle hästi väikeses ruumis kus ei ole võimalik paigutada projektorit poole ruumi peale, näitab see pea seina vastas olles suurt pilti.

Meil on olemas valge tahvel, keraamiline tahvel, klaastahvel. Tahvlipaberi plokid ja markerid tahvlile kirjutamiseks.

Võid meilt rentida ka printerit või tellida meilt suures koguses koolitusmaterjalide printimist mustvalgena A4 või A3 formaadis paberile.

WI-FI SEADMETE RENT

ID-KAARDI LUGEJATE RENT

SÜLEARVUTITE RENT

PROJEKTORITE RENT

Koolitustehnika rent

Miks rentida koolitustehnikat? Põhjuseid on mitmeid.

  • Oled korraldamas koolitust oma ruumides.
  • Soovid tagada osalejatele kogu vajaliku tehnika koos tehniliste üllatusteta.
  • Soovid saada kõik vajaliku ühest kohast.