Rendi koolitusruumid Tallinnas

 

Koolituskeskuse seminariruumid Tallinna kesklinnas
Seminariruumid asuvad Tallinna linna südames, Tõnismäel, Endla 4 hoone 2., 3. ja 4. korrusel.

Projektieksperdi koolituskeskuses on 5 täisvarustuses koolitusruumi. Lisaks kööginurk. Ühistransport maja ees, soodne parkimine paariminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Seminariruumide broneerimine:
Siret Käär

55 64 51 78

koolituskeskus@projektid.ee

Siin toodud hindadele lisandub käibemaks.

Seminariruume on võimalik rentida tunni- ja päevakaupa
Kiire internetiühendus. Projektor, teisaldatav ekraan, kõlarid, tahvlid. Kõike on võimalik ka eraldi rentida (40 dataprojektorit, 185 äriklassi sülearvutit, ekraan jms koolitustarvikuid). Soodne parkimine jalutuskäigu kaugusel, ühistranspordi peatus maja ees.

Seminariruumide hinna sees on: dataprojektor, lektoriarvuti, wifi, pabertahvel, markerid, valge paber, veekeedukann, kohvikann või presskann ja/või termos, tassid, lusikad, suhkrutoos, piimakann, külmkapi kasutus.

Tallinnas koolitusruumides on olemas dokumendikaamera, millega saab väikeseid detaile suurelt seinale näidata. See on abiks, kui on oluline näidata dokumenti, skeemi, väikest tehnilist detaili vm.

Meil on kohviautomaat, mis pakub erinevaid kohvijooke (tavaline kohv, espresso, cappuccino), kakaod ja kuuma šokolaadi. Ühe joogi hind on 1,50€ ning maksta saab pangakaardiga.

Lektorid ei pea enam koolitusmaterjalide printimiseks/paljundamiseks linna pealt võimalust otsima, vaid saavad seda teha mugavalt meie koolituskeskuses.

Ühepoolse A4 lehe hind on 7 senti.

Parkimise info: https://projektid.ee/parkimine

 

Koolitusruum Päevahind Tunnihind Mahutavus
Luts,

II korrus

60 12 10-12 inimest
Vilde,

II korrus

60 12 10-12 inimest
Koidula,

II korrus

70 14 10-16 inimest
Tammsaare,

III korrus

50 10 10 inimest
Jannsen,

IV korrus

60 12 10-12 inimest