fbpx

Kuidas esitada uuenenud riigihangete registris (eRHR) edukat pakkumust?

Kuidas näha riigihanke alusdokumente? Miks hankija pole veel Su küsimustele eRHR-s vastanud? Või Sul on e-keskkonna kasutamisel tekkinud muid küsimusi? Kui vastasid kas või ühele küsimusele jaatavalt, ootame Sind meie koolitusele, mis toimub juba 03. mail Tallinnas.

Riigihangete koolituse eesmärk

on anda Sulle kui pakkujale vajalikud teoreetilised ja praktilised teadmised riigihanke pakkumuse esitamiseks riigihangete registri e-keskkonnas. Koolitusele on oodatud nii kogenud kui alustavad isikud.

Praktiline

Praktiline

Teeme koos läbi riigihanke registris pakkumuse esitamise

Aktuaalne

Aktuaalne

Uuenenud riigihangete register alustas tööd oktoobris 2018

Vajalik

Vajalik

Saavuta eelis konkurendi ees

Lähemalt koolitusest

Meie riigihangete spetsialist Marion Mägi räägib uuenenud riigihangete registrist – mis on muutunud, mida tähele panna, mis on peamised probleemid, millega on pakkujad ja hankijad kokku puutunud.

Riigihangete koostamise koolitusel paneme peamiselt rõhku praktilisele poolele ehk teeme e-keskkonnas läbi pakkumuse esitamise. Soovi korral võta kaasa sülearvuti, vajadusel tagame arvuti kasutamise võimaluse meie koolituskeskuse poolt.

Teemad:

 • olulisemad sätted riigihangete seaduses pakkuja vaates;
 • riigihanke alusdokumendid ja teabevahetus;
 • riigihanke pakkumusega seotud isikud;
 • korrektse riigihanke pakkumuse koostamine ja esitamine.

Valikuline: Pärast koolituspäeva toimub fookusgrupp (2-4 inimest), mille käigus saad küsida individuaalset nõu, mis on seotud kas või mõne konkreetse hankega. Kohtade arv fookusgrupis on piiratud.

Uuenenud riigihangete registri koolitus toimub 03. mai 2019 kell 09.00-14.20 Asukoht: Endla 4, 5. korrus, Tallinn.

Fookusgrupp toimub kell 14.30-16.00.

Osalejatele väljastame pärast koolituse lõppu elektroonilise tõendi koolitusel osalemise kohta ja saadame meili teel koolitusmaterjali.

Koolituse hind on 109 eurot, millele lisandub käibemaks (20%). Hind sisaldab ka kohvipausi. Fookusgrupis osalemise hind on 49 eurot, millele lisandub käibemaks (20%).

Projektiekspert OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot jagab lahkesti meie koolituste koordinaator, selleks kirjuta või helista: Merit Heinmets merit.heinmets@projektid.ee Tel 58 425 855 www.projektid.ee

Koolitaja Marion Mägi

Marion Mägil on omandamisel õigusalane magistrikraad.

Riigihangete valdkonnas omab Marion kogemust nii hankija kui pakkujana.

Hankija rollis on Marion töötanud Justiitsministeeriumis ja Riigi Tugiteenuste Keskuses, kus ta on läbi viinud hulgaliselt riigihankeid ja osutanud riigihangete valdkonnas nõustamisteenust erinevatele ministeeriumidele ja nende allasutustele.

riigihanked_koolitaja_Marion_Magi Samuti on Marion nõustanud erinevaid MTÜsid riigihangete läbiviimisel. Projektiekspert OÜ-s koordineerib Marion pakkumuste esitamist ja nõustab riigihangete valdkonnas. Lisaks märkimisväärsele kogemusele riigihangete läbiviimises, pakkumuste esitamises ja riigihangete teemalises nõustamises, omab Marion kogemust ka koolitajana riigihangete valdkonnas nii avalikule- kui erasektorile. Marioni koolitused on osalejatelt alati saanud väga kõrget ja positiivset tagasisidet.

 • Väga praktiline ja sisutihe riigihangete lühikoolitus, sain ülevaate kogu protsessi etappidest nii hankja kui pakkuja vaatenurgast ning ka uue keskkonna eelistest. Põnev oli ise kohapeal katsetada. Aitäh nõuannete eest, mis aitavad vältida tüüpilisi vigu ja halbu üllatusi.

  KeeleLabor OÜ
  Kristel Toomel
  Eesti keele koolitaja

  – Tagasiside eelmiselt koolituselt

Lisainfot jagab lahkesti meie koolituste koordinaator, selleks kirjuta või helista:

Merit Heinmets
merit.heinmets@projektid.ee
Tel 58 425 855